ZESPÓŁ ART62

Od 2006 roku świadczymy usługi kontrolne i doradcze związane z realizacją wymagań określonych w prawie budowlanym, które nakłada na właścicieli i zarządców nieruchomości obowiązek przeprowadzania regularnych przeglądów budowlanych – półrocznych, rocznych, pięcioletnich, które wykonujemy kompleksowo lub w odniesieniu do poszczególnych elementów obiektu budowlanego – konstrukcje, instalacje sanitarne, ogrzewanie i klimatyzacja, instalacje elektryczne, przewody kominowe, systemy przeciwpożarowe.

Wychodząc na przeciw szerszym potrzebom stałych Klientów wprowadziliśmy szereg usług ułatwiających zarządzanie nieruchomościami – certyfikacja energetyczna, termowizja, opinie techniczne, obsługa prawna, obsługa inwestycyjna (projekty budowlane, kosztorysowanie, nadzory) i roboty budowlane.

Tak odpowiedzialnym obowiązkom i oczekiwaniom może sprostać tylko profesjonalny, doświadczony i znakomicie przygotowany zespół techniczny – inżynierowie wszystkich specjalności z wieloletnią praktyką w zakresie kontroli okresowych, projektowania czy kierowania robotami budowlanymi, kosztorysanci, inspektorowie nadzoru, architekci, technicy z kwalifikacjami w zakresie dozoru i eksploatacji instalacji, strażacy, kominiarze, audytorzy energetyczni, monterzy instalacji, pracownicy ogólnobudowlani – oraz menedżerski – specjaliści ds. administracji i zarządzania nieruchomościami, konsultanci, prawnicy.

Celem zespołu jest wyręczenie Klientów w realizacji wszelkich prac, które bezpośrednio lub pośrednio wynikają z Art62 Ustawy Prawo budowlane, zawsze rzetelnie, z zaangażowaniem, na czas.

Zapewniamy atrakcyjne ceny, wysoką jakość usług, kompetentną i miłą obsługę oraz otwartość na Państwa propozycje. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Klientom zapewniamy obsługę zawsze na najwyższym poziomie oraz w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu

Dariusz Prywata

telefon: +48 602 57 88 99
mail: biuro@art-62.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości