PRZEGLĄDY KOMINIARSKIE

ART62 oferuje usługi w zakresie przeglądów instalacji kominowych, wentylacyjnych i gazowych. Zgodnie z obowiązującym w Polsce Prawem budowlanym właściciele i zarządcy nieruchomości muszą regularnie przeprowadzać przeglądy instalacji wentylacyjnych i gazowych, aby zapobiegać możliwym awariom oraz zapewniać bezpieczeństwo budynkom.

ZAKRES PRZEGLĄDÓW KOMINIARSKO-GAZOWYCH

Kontrolujemy budynki każdego typu, na terenie całego kraju, w szczególności w poniższym zakresie:

  • przeglądy przewodów kominowych wentylacji grawitacyjnej,
  • przeglądy przewodów kominowych spalinowych (gazowych, olejowych),
  • przeglądy przewodów kominowych dymowych,
  • inwentaryzacje przewodów kominowych,
  • czyszczenie i udrażnianie przewodów kominowych,
  • opinie kominiarskie,
  • przeglądy szczelności instalacji gazowej,
  • opinie gazowe.

PROTOKOŁY KOMINIARSKO-GAZOWE

Do wykonania protokołów pokontrolnych używamy sprawdzonych programów komputerowych, co zwiększa czytelność i przejrzystość dokumentów. Do każdego protokołu załączamy dokumenty kwalifikacyjne i schematy inwentaryzacyjne na życzenie Klienta. W budynkach mieszkalnych integralną część protokołów stanowi lista obecności i podpisów lokatorów z zaznaczeniem wykonanych czynności w każdym lokalu.

KOMPETENCJE

Ponieważ ART62 zatrudnia tylko wykwalifikowanych specjalistów z niezbędnymi uprawnieniami zawodowymi wszystkie realizowane przez nas usługi kontrolne w zakresie przewodów kominowych i instalacji gazowych są przeprowadzane szczegółowo i skutecznie, a także zgodnie z obowiązującą literą prawa.

Przygotowanie naszych pracowników gwarantują:

  • dyplomy mistrzowskie kominiarzy,
  • świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się dozorem i eksploatacją urządzeń wentylacyjnych, grzewczych lub gazowych.

ZASADY WSPÓŁPRACY

Przeglądy kominiarsko-gazowe możemy wykonać w obiektach każdego typu na terenie całego kraju. Jeżeli wymaga tego wielkość zlecenia możemy kontrolować duże zasoby mieszkaniowe kilkoma składami kontrolnymi jednocześnie.

KOSZT

Każdy obiekt budowlany traktujemy indywidualnie. Na podstawie zakresu kontroli, powierzchni obiektu, liczby lokali czy liczby przewodów kominowych możemy przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę cenową rozliczaną ryczałtem lub w oparciu o liczbę faktycznie skontrolowanych lokali. W przypadku braku informacji co do danych ilościowych prosimy o kontakt telefoniczny z naszym przedstawicielem, w celu ustaleniu szczegółów wyceny.

Klientom zapewniamy obsługę zawsze na najwyższym poziomie oraz w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu

Dariusz Prywata

telefon: +48 602 57 88 99
mail: biuro@art-62.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wykonujemy przeglądy kominiarskie, wentylacyjne i instalacji gazowych na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego oraz całej Polski.