PRZEGLĄDY BUDOWLANE, przegląd pięcioletni

ART62 proponuje współpracę właścicielom i zarządcom, których budynki objęte są obowiązkiem kontroli – wykonujemy przeglądy budowlane okresowe budynków takich jak przegląd pięcioletni. Dokładamy szczególnej staranności by nasz produkt był użytecznym narzędziem do planowania kolejnych inwestycji czy kosztów związanych z eksploatacją budynku. Przeglądy techniczne budynków w naszym wykonaniu to pewność i bezpieczeństwo.

W świetle obowiązujących przepisów o utrzymaniu obiektów budowlanych, szczególnie artykułu 62 ustawy Prawo budowlane, proponujemy współpracę w zakresie okresowej rocznej i pięcioletniej (tak zwany przegląd pięcioletni) kontroli obiektów budowlanych.

PRZEGLĄDY BUDOWLANE  OKRESOWE – ZAKRES

zakres kontroli przegląd półroczny
(dla obiektów wielkopowierzchniowych)
przegląd
roczny
przegląd pięcioletni
Elementy budynku, budowli i instalacji narażonych na szkodliwe wpływy atmosferyczne i niszczące działania czynników występujących podczas użytkowania obiektu + + +
Instalacje i urządzenia służące ochronie środowiska + + +
Instalacje gazowe + + +
Przewody kominowe (dymowe, spalinowe i wentylacyjne) + + +
Przydatność do użytkowania, estetyki oraz otoczenie obiektu +
Instalacja elektryczna i piorunochronna w zakresie stanu sprawności połączeń, osprzętu, zabezpieczeń i środków ochrony od porażeń, oporności izolacji przewodów oraz uziemień instalacji i aparatów +

ZAWARTOŚĆ PROTOKOŁÓW BUDOWLANYCH PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH

Sporządzony w wyniku okresowej kontroli protokół określa:

  • stan techniczny elementów budynku objętych kontrolą,
  • rozmiar zużycia lub uszkodzenia elementów,
  • zakres robót remontowych i kolejności ich wykonania,
  • metody i środki użytkowania elementów budynku narażonych na szkodliwe działanie wpływów atmosferycznych i niszczące działanie innych czynników,
  • zakres niewykonanych robót remontowych zaleconych do realizacji w protokołach poprzednich kontroli okresowych.

KOMPETENCJE ZESPOŁU

Pracujemy dla najlepszych, zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych inżynierów, których wiedza i doświadczenie jest do Państwa dyspozycji. Dysponujemy flotą samochodową i profesjonalnym sprzętem. Do pracy wdrażamy najnowsze technologie – środki łączności, technologie informatyczne, termowizja, drony.

Okresowe kontrole oraz dokumenty pokontrolne powstają z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa.

ZASADY WSPÓŁPRACY

Pracujemy dla Klientów indywidualnych oraz sieciowych, których obiekty zlokalizowane są na terenie całego Kraju. Pomagamy w przygotowaniu i prowadzeniu książki obiektu budowlanego. Naszym Klientom oferujemy długofalową współpracę polegającą na przejęciu obowiązków związanych z dokumentacją techniczną w zakresie okresowych kontroli i szerszym oraz opracowanie kalendarza przeglądów dostosowanego do indywidualnych potrzeb właściciela lub zarządcy, uwzględniając ustawowe terminy realizacji kontroli. Działamy sprawnie i terminowo.

KOSZT BUDOWLANYCH PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH

Oferta cenowa konstruowana jest indywidualnie na podstawie zakresu elementów kontroli, w oparciu o liczbę obiektów objętych zleceniem, ich powierzchnię lub kubaturę.

Klientom zapewniamy obsługę zawsze na najwyższym poziomie oraz w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu

Dariusz Prywata

telefon: +48 602 57 88 99
mail: biuro@art-62.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wykonujemy półroczne, roczne i pięcioletnie budowlane przeglądy okresowe na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego oraz całej Polski.