POMOC PRAWNA

Nasza firma świadczy Klientom nie tylko usługi stricte budowlane i audytorskie ale także pomaga w kwestiach prawnych. Szczególnie przy budowie domu mamy do czynienia z wieloma sytuacjami w których radca prawny niewątpliwie będzie nam pomocny w zakresie prawa budowlanego.

Radca prawny ponadto doradzi nam w jaki sposób powinniśmy przeprowadzić konkretną sprawę, tak aby efekt był dla nas szybki i zadowalający. Pomoże nam także we wszelkich innych aspektach już po postawieniu domu, bądź we wszystkich sprawach związanych z remontem, przebudową, przeglądami technicznymi budynku jak i wymogami formalno-technicznymi.

Stara zasada mówi: „Ignorantia legis non exculpat” – Nieznajomość prawa nie jest usprawiedliwieniem. Jednakże nie każda osoba musi dogłębnie znać prawo budowlane. Dlatego też świadczymy pomoc prawną wszystkim naszym Klientom.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Działamy szybko, sprawnie i z dużym zaangażowaniem. Posiadamy szeroką dyplomowaną wiedzę z zakresu prawa jak i wieloletnie doświadczenie. Ponadto wyróżniają nas atrakcyjna cena i bardzo dobry, bezpośredni kontakt.

 

Klientom zapewniamy obsługę zawsze na najwyższym poziomie oraz w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu

Dariusz Prywata

telefon: +48 602 57 88 99
mail: biuro@art-62.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości